Зворотній дзвінок
Кошик покупок
  • Your shopping cart is empty!

Матеріали, з яких виготовляється продукція ТМ MARMORIN

MINERALICAST®  


Використовується у виробництві ВАННУМИВАЛЬНИКІВДУШОВИХ ПІДДОНіВ.


  MINERALICAST® - це матеріал, який компанія використовує у виробництві дуже давно. Основним компонентом матеріалу є порошкоподібний доломітовий мармур, який складається з 96% карбонату кальцію магнію, який є природним мінералом, відомим як «доломіт» - CaMg (CO3). Порошок отримують дезінтеграцією та очищенням справжнього доломітового мармуру, який є метаморфічною породою, утвореною природним перетворенням (метаморфізмом) протягом 500 мільйонів років.

   Під час виробничого процесу порошкоподібний мармур доломітовий змішують зі спеціальною смолою, створюючи сильний ливарний наповнювач. Зовнішня поверхня кожного литого продукту покрита одним із ексклюзивних покриттів для гігієнічного гелевого покриття для ідеальної обробки поверхні та продуктивності. Це поєднання компонентів матеріалу створює унікальний композитний матеріал – MINERALICAST®. Його хімічні та фізичні властивості дозволяють виготовляти високоякісні вироби практично необмежених варіантів за формою та ефективними технічними та функціональними характеристиками.


ПЕРЕВАГИ


500 млн. річний

доломітний мармур

Високий зміст

природнього матеріалу

Матова або глянсова

поверхня

Якісне покриттяКольорова гама

Можливі приховані переливи

Повна деаерація
Стійкість до подряпин

Відсутність

пустот та пор

Можливість

ручної обробки

Негорючий матеріалБрудовідштовхуючийЛегка чисткаТермостійкість
ЗносостійкістьСтійкість до УФ

Ремонтопридатність,

відновлюваність

Гігієнічний

матеріал

Ударостійкий


Варіанти MINERALICAST®


MINERALICAST® DUROMINERALICAST® DURO є особливо цінним варіантом у сімействі матеріалів MINERALICAST®. Умивальники, ванни та душові піддони, виготовлені з MINERALICAST® DURO, характеризуються бездоганною поверхнею з високою глянсовою обробкою, довговічністю та простотою очищення. Матеріал забезпечує високу стійкість до стирання, можливість ремонту та хімічну стійкість, що робить його ідеальним рішенням для громадських та приватних інтер'єрів. Унікальні хімічні та фізичні властивості MINERALICAST® DURO дозволяють виробляти прості форми, а також, складні та персоналізовані конструкції.
MINERALICAST® MATMINERALICAST® MAT - спеціально розроблене покриття, призначене для обробки поверхні під мат. Вироби з цього матеріалу характеризуються приємними, майже бархатистими, поверхневими відчуттями.
MINERALICAST® STM BLACKMINERALICAST® STM BLACK - це перевірене та спеціалізоване рішення для продукції чорного кольору. Характеризується високою глянсовою поверхнею та чистим чорним кольором, які надають продукту унікального вигляду. Вибрані моделі можуть бути виготовлені у вигляді комбінації MINERALICAST® STM BLACK та MINERALICAST® DURO для створення чорно-білих виробів.


ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

In charge of the quality management is our own company laboratory holding a TÜV Rheinland Poland Certificate. The laboratory conducts preliminary tests already on the stage of concept development. It manages the choice of raw materials, assists in choosing optimal production technology, conducts physical, chemical and mechanical tests on the final products and analyses the compliance with the existing norms, including the UE guidelines.