Зворотній дзвінок
Кошик покупок
  • Your shopping cart is empty!

Гарантія/сервіс

Всі товари, які представлені в нашому магазині сантехніки, пройшли сертифікацію в Україні та мають міжнародні сертифікати якості та відповідності, за винятком тих товарів, які не потребують обов'язкової сертифікації.

Всі товари у магазині www.marmorin.kiev.ua аутентичні - не є підробкою. 

Ціни на товари - актуальні.

Ми несемо повну відповідальність за товари, які Вам продаємо та сподіваємося, що наша сантехніка довго служитиме та прикрашатиме Вашу ванну кімнату.

Купуючи товар, Ви отримуєте чек або товарну накладну, гарантійний талон, інструкцію з монтажу та експлуатації (якщо ці документи передбачені виробником).

У разі виходу з ладу обладнання гарантійний талон дає право на безкоштовний гарантійний ремонт у спеціалізованих сервісних службах.

У разі встановлення порушень правил експлуатації сантехнічних товарів, або виявленні механічних пошкоджень, Вам буде відмовлено у безкоштовному ремонті товару або заміні його елементів.

Гарантійне обслуговування придбаних товарів здійснюється лише за наявності товарного чека та гарантійного талона встановленого зразка у сервісному центрі фірми виробника.

Адреси та телефони сервісних центрів зазвичай вказуються в гарантійному талоні. Якщо в гарантійному талоні немає інформації про сервісний центр, таку інформацію можна отримати на сайті компанії виробника або уточнити у наших менеджерів.

Претензії щодо дефекту, шлюбу чи не відповідності товару приймаються лише у момент прийому-передачі товару від кур'єра (продавця) до покупця. Крім випадків, коли можливий дефект або шлюб не можна виявити відразу (прихований шлюб).

При настанні гарантійного випадку Вам необхідно звертатися безпосередньо до гарантійних сервісних центрів. Всі витрати на виклик, виїзд спеціалістів на об'єкт клієнта, усунення несправностей, заміну деталей та елементів, несе клієнт. За винятком випадків, коли підтверджено заводський шлюб.

Якщо Ви не знаєте, кому дзвонити та як діяти при настанні гарантійного випадку, Ви можете звернутися до наших спеціалістів, які зможуть Вам надати необхідну консультацію.